• Ново
Супериорен ребрести памук ултра-апсорбитен 4-парчен сет за крпи за бања со 4 парчиња
zoom_in

Супериорен ребрести памук ултра-апсорбитен 4-парчен сет за крпи за бања со 4 парчиња

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Зачувајте се на вашиот дом најважните работи со супериорниот ребрест памук ултра-апсорбентен сет за бања со 4 парчиња. Уникатната, софистицирана ребрести текстура ќе додаде елеганција во вашата бања или гостинска бања. Премиум конструкцијата со памук го прави овој сет природно силен и мек, со ултра-апсорбентен дизајн. Вклучувајќи 4 крпи за бања, секоја пешкир во овој сет е густа, ултра-перница и многу апсорбирана за да ви помогне да се исушите брзо по туш или бања. Подобрете го изгледот на вашата мастер бања, просторија за прав или гостинска бања со овие современи крпи. Овој сет на пешкири доаѓа во цврст дизајн со ребра со карирана монохроматска граница. Супериорен ребрести памук ултра-апсорбинтен сет за бања со 4 парчиња. Комплетот вклучува 4 крпи за бања. Комплетот за крпи вклучува уникатен дизајн; Ребреста во цврста боја со карирана граница. Направен од 100% премија памук. Тешката тежина на пешкир впива вода за да се исуши брзо. Брза сушење на територијална конструкција на јамка. Конструкција со единечна состојба за дополнителна удобност и издржливост. Висина јамка прикачена ви овозможува лесно да ја закачите пешкир. Модерен, традиционален или обичен стил. Ние сме посветени да ги правиме производите побезбедни за вас и побезбедни за светот; Стандард 100 од ОЕКО-Текс Сертифициран; Секоја компонента на овој производ е тестирана и потврдена без штетни материи и се произведува одржливо. Бојата и машината што може да се перат. За сушење, паѓајте се на ниско ниво и отстранете ги веднаш од фен. Секогаш следете ги упатствата за етикета за нега за најдобри резултати. Димензии : Секоја крпа за бања мери 27 „широки x 54“ долги.

Им се допаѓа и на купувачите..