• Ново
Исечете ги женските слаби фармерки на глуждот со Gunmetal Stripe
zoom_in

Исечете ги женските слаби фармерки на глуждот со Gunmetal Stripe

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Еве го слабиот : овие женски глувци слаби фармерки од лажичка се издвојуваат со своите привлечни метални ленти. Продаден исклучиво на. Материјал : 56% памук/25% полиестер/18% вискоза/1% еластан. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина 4. одговара : слаба нога со исечена, должина на глуждот. Подигнување и инсејм : 9,5 ”пораст; 27 ”inseam. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : Стајлинг со пет џеб. Карактеристики : Метални странични ленти; сурови полите. Thrainенски шарени слаби фармерки на глуждот од лажичка. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Им се допаѓа и на купувачите..