• Ново
Оригинален прекинувач за светло за запирање, - прекинувач и прицврстување
zoom_in

Оригинален прекинувач за светло за запирање, - прекинувач и прицврстување

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Компанијата за оригинални делови, основана во 1928 година, е глобална организација за услуги, ангажирана во дистрибуција на делови за автомобилска и индустриска замена. Компанијата служи стотици илјади клиенти од мрежа од повеќе од 10,000 локации во 14 земји и има приближно 50,000 вработени. Компанијата има дистрибутивна мрежа од над 3.600 операции лоцирани низ САД, Канада, Мексико, Австралија, Нов Зеланд, Индонезија, Сингапур, Франција, САД, Германија, Полска, Холандија, Белгија и Кина. Оригинален прекинувач за стопирање на светлина, комплет (со прекинувач и прицврстување) дел за замена на ОЕС за оригиналната фабричка компонента на вашето возило. Нудејќи квалитет, сигурност и издржливост на ОЕ. Произведено за спецификација на OES за вклопување, форма и функција. Содржи аеросол : N. содржи хемикалии : n.

Им се допаѓа и на купувачите..