• Ново
Класици на Отомансон, кои не се лизгаат од гума, цветни лисја од 8,5 26 Внатрешни овални скалила, овални, морска зелена боја
zoom_in

Класици на Отомансон, кои не се лизгаат од гума, цветни лисја од 8,5 26 Внатрешни овални скалила, овални, морска зелена боја

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Нашата колекција на класици може да се пофали со широк спектар на килими кои се движат од цврсти бои до уникатни отпечатоци и доаѓаат во широк спектар на форми и големини. Направени во Турција, овие килими за грб од полиамид ќе обезбедат стил во текот на вашиот дом, истовремено да го чуваат вашето семејство безбедно со својата поддршка од гума. Нашиот елегантен и функционален низок куп ќе ви помогне да ги поставите овие килими во области каде што инаку би било тешко. Овие турски килими се направени од квалитетни материјали кои се семејни и миленичиња пријателски и совршени за области со висок сообраќај на вашиот дом, како што се дневната соба, бањата, кујната и ходниците. Овде во Османсон, нашата мисија е да испорачаме килими со највисок квалитет. Карактеристики [Клучни атрибути] : Големина : 7 пакувања овални (8,5 "x 26") Дебелина : 0,2 ин. Боја : морска зелена боја. [Низок куп] : Ниска дебелина на купот од 0,2 инчи нуди идеална функционалност што е совршена за вашите скали. Обезбедува низок профил, така што не им дава на вашите скали гломазно чувство, додека исто така го намалува и тропањето . [не отпорни на дамки и дамки] : направено во мисирка со висококвалитетен и отпорен на полиамид материјал отпорен на дамки. Гумената поддршка го минимизира лизгањето. За да се обезбеди удобност и дополнителен зафат, се препорачува посебна набавка на подлога за килим . [Трендовски стил] : Овој шарен цветни лисја дизајн овални скалила на скалите има сложени цветни лисја дизајн со зелени, кафеави и беж акценти додаваат боја и го подобруваат изгледот на изгледот на твојот дом. Неговиот безвременски дизајн може да се интегрира во најразлични стилови на домашен декор . [Детско и ПЕТ пријателски] : Безбедно за секојдневните области со сообраќај со високи стапала и поотпорни на непредвидливите хаос на живот од активност на деца или миленичиња . [Лесна нега] : Бесплатно стрес Чистењето вклучува редовно вакумирање (без четки/ролери) и нежно забележете чистење на мали дамки со благ детергент или чистач на тепих. Набори и виткање треба да се срамни со 5-7 дена редовна употреба. За да го забрзате овој процес, обратно го тркалате аголот со браздата и нежно применете го притисокот . [Препорачана употреба] : Овие патеки на скалите во затворен простор ќе ги додадат завршните допири на вашите чекори во подрумот и чекорите во затворен простор . [Доверлив бренд] : Квалитет памук со рамен ткаење на ткаење Печатени килими направени во Турција повеќе од 20 години. Основана со аспирација да ги украси просторите во затворено и на отворено. Онтансон се стреми да обезбеди трендовски килими додека секогаш ги задоволува потребите на клиентите.

Им се допаѓа и на купувачите..