• Ново
Nuloom Gracie потресена медалјонска машина за перење, килим, 6 ', праска
zoom_in

Nuloom Gracie потресена медалјонска машина за перење, килим, 6 ', праска

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Во Нулум се стремиме да ја пополниме празнината помеѓу одличниот дизајн и достапноста, нашата машина за миење садови за перење го прави токму тоа. Овие прекрасно печатени дизајни се направени од одржливо извори на синтетички влакна рециклирани и имаат неверојатно мек и елегантен куп. Овој иновативно дизајниран килим доаѓа во едно парче за дополнителна погодност. Овој килим е совршен додаток со висок квалитет, ниско одржување во вашиот дом. Nuloom gracie потресена медалјонска машина за перење. Машината направена. Направено во Кина. Материјал : 100% полиестер. Поддршка : 70% TPR, 30% полиестер. Поставување : Само во затворен простор. Препорачани простории : спална соба, трпезарија, дневна соба, ходник, канцеларија, кујна, бања, влез, расадник / детска соба.

Им се допаѓа и на купувачите..