• Ново
24 36 Едноставно разнобојни лисја од кабината и ложата CHENILL
zoom_in

24 36 Едноставно разнобојни лисја од кабината и ложата CHENILL

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Повикајте го вашиот декор со нашата трендовски едноставно Daisy 2 'x 3' Виолетова разнобојни лисја килим од нашите цели, тиква и собирање колекција. Секој ќе воодушеви во просторот што го дефинира дизајнот донесена на вашиот трем, внатрешен двор, кујна или бања по оваа област килим. Уметничкиот и шарен дизајн е отпечатен на мека полиестерска база со отпорна на лизгање, што го прави совршен начин да додадете боја, пламен и личност во кој било простор во затворен или отворен простор. За да се исчисти, користете благ сапун и лежете рамно за да се исуши. Мека под нозете, изработена од текстуриран Ченил. Стилски и функционален за да го оживеете вашиот декор на отворено. Обложена поддршка за отпорна на лизгање. Брзо сушење конструкција. Цврст, дизајн на лежење.

Им се допаѓа и на купувачите..