• Ново
Wham-o Замрзнување на џиновскиот прскалка за тревник
zoom_in

Wham-o Замрзнување на џиновскиот прскалка за тревник

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Забавете се во вашиот двор со Wham-o Giggle 'N Splash Giant Spicks Sprinkler. Совршено за возраст од 3 години и постари. Донесете забава под сонцето дома денес! За да го надувате прскалката за замрзнување на тревниците, пополнете го основното дно, надувувајте се преку вентили за полнење на воздухот, поврзете се со водната куќа за лето за забава со овој Wham-O Giggle 'N Splash гигантски прскалка за замрзнување на тревникот. Вклучува 2 закрпи за поправка. Направено од траен винил. Одликувајќи се со џиновска чаша за замрзнување со слама што носи часови забава!. Од серијалот за прскање на Wham-O Giggle N '. Направено од траен винил. Вклучува 2 закрпи за поправка. Возраст 3+.

Им се допаѓа и на купувачите..