• Ново
Личен Развој На Децата
zoom_in

Личен Развој На Децата

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Боенка за мали деца која исто така ги учи на главните принципи на личниот развој. Ајде да го наречеме сублиминално учење! Преку едноставни една или две реченици фрази главните принципи/идеи/мантри За Личен Развој и нивните апликации се наведени едноставно и ефикасно, така што детето може да ги разбере. Секој принцип е на отворено ширење на две страници, со илустрација за боја на спротивната страница. Личен Развој За Деца : Личен Развој За Деца!! : Боенка Со Животни Лекции (Мек).

Им се допаѓа и на купувачите..