• Ново
Xerox® 113r Трансфер Единица, 400, Страница-Принос 113R00674
zoom_in

Xerox® 113r Трансфер Единица, 400, Страница-Принос 113R00674

DEN 302.40

Износ
check Во продавницата.

Единица За Трансфер На Ксерокс. Сосема Ново. Вклучува 90 Ден Гаранција. Производ # 113 R00674. . Комплетот За Единици За Слики Ксерокс е дизајниран да ја одржува вашата опрема Ксерокс да работи ефикасно и да обезбедува најдобар квалитет. . Слики Тапан Карактеристики : . . Тапан За Сликање. Технологија За Печатење : Ласер. Тип На Принос : Стандард. Принос На Печатење : 400.000 Страници. Дизајниран за : Cserox Copy Centre Копири : 245 C165 C165 C175 Ксерокс Работен Центар Копири : 245 M165 M175 Pro 165 Pro 175 Pro 245 Pro 265 Pro 275 Го Продолжува животниот век на вашиот печатач. Обезбедува сигурен квалитет на печатење. Овозможува ефикасно работење на уредот.

Им се допаѓа и на купувачите..