• Ново
Окидата сет на црни ласерски касети со висок принос од ласерски касети од LD производи
zoom_in

Окидата сет на црни ласерски касети со висок принос од ласерски касети од LD производи

DEN 6239.68

Износ
check Во продавницата.

Заштедете уште повеќе со нашите касети со 3 пакети компатибилни со ласерски касети Okidata. Овој сет на најголемиот дел вклучува 3 43502001 црни ласерски касети со тонер. Зошто да платите двојно повеќе за името на брендот OEM Okidata, ласерските касети за печатач, кога нашите компатибилни материјали за печатач даваат одлични квалитетни резултати за дел од цената? 100% сосема нови, произведени за да се исполнат највисоките стандарди за квалитет и перформанси. Затоа, зачувајте сега и заштедете уште повеќе! Овој комбо сет работи со следниве печатачи Okidata : B4550, B4550 N, B4600, B4600 N, B4600 N PS. Ние сме ексклузивен препродавач на LD производи бренд на високо квалитетни материјали за печатење. Висок квалитет. 100% загарантирано. Ист капацитет како оригинален.

Им се допаѓа и на купувачите..