• Ново
Брза компатибилна замена на кертриџот за тонер за Samsung MLT-D111S MLTD111S_OSYI_WAL
zoom_in

Брза компатибилна замена на кертриџот за тонер за Samsung MLT-D111S MLTD111S_OSYI_WAL

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Компатибилен за кертриџот за црн ласерски тонер на Samsung MLT-D111 S за употреба во Xpress M2020 W, & Xpress M2070 FW 2-годишно задоволство од задоволството на квалитетот. Достапно за домашен сигурен тонер изграден за деловни конзистентни резултати за печатење. Употребата на касети и материјали за замена на задниот дел не ја поништува гаранцијата на печатачот.

Им се допаѓа и на купувачите..