• Ново
Производи повторно воспоставени од производството на Lexmark 701HK 70C1HK сет на касети за тонер за тонер Hy Black Laser за употреба во Lexmark CS серии
zoom_in

Производи повторно воспоставени од производството на Lexmark 701HK 70C1HK сет на касети за тонер за тонер Hy Black Laser за

DEN 4239.84

Износ
check Во продавницата.

Заштедете уште повеќе со нашите касети со ласерски тонер за повторно воспоставување. Оваа листа содржи 4 70 C1 HK0 црни ласерски касети со тонер. Зошто да платите двојно повеќе за името на брендот Lexmark 701 HK кертриџ кога нашите резерви за повторно воспоставено производство на печатачот даваат одлични квалитетни резултати за дел од цената? Нашите повторно воспоставени касети за Lexmark се поддржани од нашето 100% задоволство и гаранција за живот. Затоа, зачувајте сега и заштедете уште повеќе! Овој сет работи во следниве печатачи на Lexmark CS : CS310 DN, CS310 N, CS410 DN, CS410 DTN, CS410 N, CS510 DE, & CS510 DTE. Забележете, оваа ставка ќе работи само со печатари купени во САД и Канада. Ние сме ексклузивен препродавач на LD производи бренд на високо квалитетни материјали за печатење. За употреба во печатачите на Lexmark CS : CS310 DN, CS310 N, CS410 DN, CS410 DTN, CS410 N, CS510 DE, & CS510 DTE. 100% задоволство и гаранција за живот. Употребата на касети и материјали за замена на задниот дел не ја поништува гаранцијата за печатачот.

Им се допаѓа и на купувачите..