• Ново
Трпеливост - Curnенски криви на вратот на вратот
zoom_in

Трпеливост - Curnенски криви на вратот на вратот

DEN 223.36

Износ
check Во продавницата.

Wonderwink Wonderflex е за неверојатно вклопување, модерен дизајн и издржлив, истегнување ткаенина со стил за секој професионалец. Како најдобар продавач, The Wonderflex Tradience Curved Notched-Top Top има „дама“ што ви остава слободно да се движите додека ве одржуваат покриени на деколте и странични отвори за супериорно обликување. Изработена во мека, ткаенина богата со памук, Трпеливоста на Трпеливоста обезбедува луксузно чувство додека се движите во текот на денот. Удобно, како и функционално, врвот на вратот, исто така, има пространи џебови за простор за складирање за да ги задржи најважните работи во близина. Крива во форма на вратот свртен кон преклопување на движењето на централниот дел на предниот дел, додека ве покрива на долниот дел од деколтето. Две пониски навалени џебови, вклучително и еден троен џеб на намигнување. Вклучен предниот јарем со Le Badge од левата страна, тројно игла зашилки на паднато рамо. Странични отвори. Удобна ткаенина богата со памук со полиестер и спандекс. In Seam : .

Им се допаѓа и на купувачите..