• Ново
Северна машка кањон Арлоу Кањон со средно пешачење
zoom_in

Северна машка кањон Арлоу Кањон со средно пешачење

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Подигачот за средно пешачење во Северна Машка Арлоу Кањон е функционален багажник за сите активности. Без разлика дали е на патеката или низ градот, ќе останете заштитени и во движење. Suede и најлон горниот дел се карактеризираат со лоша најлонска јака која обезбедува целодневен удобност . Арлоу Кањон Мид нуди врежана камник и стабилизатор на потпетици кои нудат заштита додека пешачите . Дишењето и маснотијата за печење обезбедува трајна удобност . Затворањето на чипка овозможува лесно и Безбедни прилагодувања . Трајната надворешна плоча на влечење на TPR обезбедува апсорпција на влечење и шок и добра отпорност на абразија во сите услови.

Им се допаѓа и на купувачите..