• Ново
DesignArt 'Blossom Pink lviii' цветни завеси панел
zoom_in

DesignArt 'Blossom Pink lviii' цветни завеси панел

DEN 287.84

Износ
check Во продавницата.

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со овој Blossomng Roses Awatchoror Compate Curne . Оваа елегантна традиционална завеса се печати со употреба на висококвалитетно мастило отпорно на еколошко згаснување и е рачно изработено на побарувачката само за вас . faux-linen Ткаенината е изработена од полиестер од 270 GSM, дозволувајќи му на овој Red Curtain да се измие целосно и безбедно машинско миење . завесите се декоративни, а не затемнуваат. Филтрацијата на светлината е 50% : просторијата ќе биде темнина кога ќе се затвори и ќе обезбеди приватност. сепак нема целосно да ја блокира светлината . Карактеристики : . - Стил : Традиционален. - Предмет : Цветни. - Боја : црвена. - Модел : цвет. - Италијанско мастило со голема густина. - Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. - Филтрација на светлина : 2,5/5. Не затемнување. - Полу-ласка ленена постелнина. - Машински перење. - Рачно изработено на побарувачка. - Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . - Неколку големини достапни италијанско мастило со голема густина. Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . Машината што се мие.

Им се допаѓа и на купувачите..