• Ново
DesignArt 'Диво розова црвена и виолетова гроздобер цвеќиња' Традиционален панел за завеси
zoom_in

DesignArt 'Диво розова црвена и виолетова гроздобер цвеќиња' Традиционален панел за завеси

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Нагласете и разубавете ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со оваа гроздобер дива црвена, розова и виолетова цвеќиња завеса . Оваа елегантна традиционална завеса се печати со употреба на висококвалитетно мастило отпорно на еколошко блед, и е рачно изработено по барање само за вас . Фабриката за факс-линен е изработена од полиестер од 270 GSM, дозволувајќи му на овој Redcurtain да се измие целосно и безбедно машинско миење . завесите се декоративни и не се затемнуваат. Филтрацијата на светлината е 50% : просторијата ќе биде темнина кога ќе се затвори и ќе обезбеди приватност. сепак нема целосно да ја блокира светлината . Карактеристики : . - Стил : Традиционален. - Предмет : Апстракт. - Боја : црвена. - Модел : Апстракт. - Италијанско мастило со голема густина. - Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. - Филтрација на светлина : 2,5/5. Не затемнување. - Полу-ласка ленена постелнина. - Машински перење. - Рачно изработено на побарувачка. - Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . - Неколку големини достапни италијанско мастило со голема густина. Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . Машината што се мие.

Им се допаѓа и на купувачите..