• Ново
Сиена Луна Плус - чистач на Пареа-стап
zoom_in

Сиена Луна Плус - чистач на Пареа-стап

DEN 3664.00

Износ
check Во продавницата.

Сиена Луна Плус - Чистач на пареа-Стап Клучни Карактеристики и Придобивки : Три нивоа на контрола на пареа во комбинација со Звучни Микро Пулсни вибрации. Технологијата за микро Пулс помага да се исчисти подот и ја распаѓа нечистотијата и нечистотијата со над 90 вибрации во секунда. ЛЕД-фарот ја осветлува патеката за чистење и ги истакнува областите на кои им треба чистење, овозможувајќи ви да чистите со поголема самодоверба. Лесно достапната контролна табла со мек допир ги иницира сите функции на единицата, вклучувајќи моќност, вибрации, LED светла и нивоа на пареа. Големата површина за чистење користи тешка еко микрофибер подлога што може да се пере, еднократно и лесно се прицврстува. Исклучување на заштеда на енергија.

Им се допаѓа и на купувачите..