• Ново
Даути Момци Туш Влечки Се Лизгаат На Слајд Сандали Рамни Водени Чевли Лето Брзо Суво Лесно Жолто Без Грб 8С 9С
zoom_in

Даути Момци Туш Влечки Се Лизгаат На Слајд Сандали Рамни Водени Чевли Лето Брзо Суво Лесно Жолто Без Грб 8С 9С

DEN 222.24

Износ
check Во продавницата.

Опис : Пол : Девојки, Девојчиња, Деца, Детски Стил : Летни Влечки, Влечки За Туширање, Слајдови, Слајд Сандали, Влечки За Плажа Тип На Шема : Еднобојна : Портокалова, светло сина, розова, жолта (По Избор)Големина : САД 5 C, САД 6 C, САД 6.5 C, САД 7 C, САД 8 C, САД 9 C, САД 10 C, САД 11 C, САД 11.5 C, САД 12 C, САД 13 C, САД 1ј (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Горен Материјал : Пвцоутсол Материјал : Пвцхеел Тип : Израмнување : Лизгање На Типот На Прсти : Отворена Висина На Цевката : Ниска Топсезона : пролет, лето, fall, зимски прилики : Секојдневни, ДНЕВНИ, ВНАТРЕШНИ, НАДВОРЕШНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Деца Слајд Влечки. Едноставно и модно, нудејќи и стил и удобност за секојдневно носење во низа бои и големини.лизгајте на домашни влечки за внатрешни и надворешни.2. Премиум и висококвалитетен пвц материјал, подебел и анти-лизгачки ѓон совршен за деца момчиња девојки слајд сандали.3. Тактилниот впечаток на оваа влечка е прилично мек и релјефен притисок, издржлив надворешен ѓон против лизгање за пријатно искуство при одење.Дизајнот на моделот на стапалата може да постигне отпорност на лизгање, проверете дали вашето дете нема да се бори.4. Секојдневен стил совршен за цела сезона и прилики, внатрешна спална соба, бања, дневна соба, спа центар, базен, плажа, одмор, одмор, јавни тушеви, парни соби, студентски домови, кампови, базени, соблекувални итн.Содржина на пакетот : 1 Пар Чевли (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) МЕКА И УДОБНОСТ : Симпатични, меки слајд сандали им даваат на вашите деца доволно поддршка, го намалуваат стресот на нозете, навистина погодни за кожата. ЕКОЛОШКИ МАТЕРИЈАЛ : Изработен од висококвалитетни пвц материјали, мек, еколошки, многу издржлив, силна флексибилност, не е лесен за деформација, нема да ги трие детските стапала. ПРИЈАТЕЛСКИ ЗА КОЖАТА И ЛЕСЕН : Изберете високо еластичен пвц материјал, лесен и погоден за носење, надворешен ѓон против лизгање ви нуди безбедна средина, особено во бањата.Дизајнот е совршен одговара на обликот на нозете на децата. ДЕЦАТА ЌЕ САКААТ да СИ ИГРААТ НАОКОЛУ во нивните ексклузивни влечки. Тие се супер удобни, меки, лесни, издржливи, лесни за чистење, дишат брзо сушење и водоотпорни. Однесете ги на плажа, базен, воден парк, фонтана или само прскајте на дожд. ШИРОКО ПРИЛИКИ : Совршен за цела сезона и прилики, внатрешна спална соба, бања, дневна соба, базен, плажа, одмор, одмор, јавни тушеви, парни соби, студентски домови, кампови, базени, соблекувални.

Им се допаѓа и на купувачите..