• Ново
Онгард Индустрии Големина Бели 16 Пвц Чизми За Колена Со Безбедносен Надворешен Ѓон, Челичен Прст И Отстранлива Влошка
zoom_in

Онгард Индустрии Големина Бели 16 Пвц Чизми За Колена Со Безбедносен Надворешен Ѓон, Челичен Прст И Отстранлива Влошка

DEN 591.84

Износ
check Во продавницата.

Онгард Големина 12 Бели Пвц Чизми За Колена со безбедносен надворешен ѓон имаат инјектирана обликувана беспрекорна конструкција и се корисни таму каде што е неопходно да се спротивстави на благи с. тие имаат челични прсти од 16 инчи и се дизајнирани да им помогнат на погоните за преработка кои се во согласност со упатствата НА HACCP. Навртките за повлекување и отпуштање олеснуваат лесно вклучување или исклучување и влошките на перницата може да се заменат. Висината може да се прилагоди со помош на отсечена лента, а челичното стебло нуди дополнителна удобност. Безбедносниот лок спречува лизгање и Чизмите се користат во комерцијален риболов, комерцијално чкртање и преработка на храна. Онгард Индустрии Големина 12 Бели 16" пвц Чизми За Колена со Безбедносен Надворешен Ѓон, Челичен Прст и Отстранлива Влошка.

Им се допаѓа и на купувачите..