• Ново
Машки полу-патишта на мажите со низок врв
zoom_in

Машки полу-патишта на мажите со низок врв

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Овие патики на половина суд на Fubu комбинираат класичен спортски инспириран вибрации со модерен стил на улична облека. Со јака со ниско ниво, овие патики имаат подножје на Ева пена за дополнителна удобност, затворање на чипка за прилагодливост и трајна надворешна плоча на TPR. Полу-судските патики на ФУБУ се совршени за секојдневните активности од судот до ладно-случајни излети. Материјал : Полиуретан горен; Термопластична гумена надворешна плоча. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Затворање на чипка. Карактеристики : тркалезна пети; Подготвена јака и јазик; Ева пена за пена за целодневна удобност; издржлива надворешна плоча на TPR. Машки полу-судови на патики со низок врв од Фубу.

Им се допаѓа и на купувачите..