• Ново
Чап-Чап-Чајс Чајс Плано-чиста, чистачка модна патика
zoom_in

Чап-Чап-Чајс Чајс Плано-чиста, чистачка модна патика

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Затегнете го вашиот изглед со овие патики на Chace Canvas од Chaps. Вашиот секојдневен класик во памучно платно добива ажурирање со факс -кожа и детали за удобност како перничена јака и мемориска пена. Правилната количина на стил и поддршка за сите ваши обични денови, спарувајќи се со сè, од шорцеви до фармерки. Затворање на чипка. Удобна пена со нозе со чаша за потпетици Ева. Перничена јака. Текстил горен. Мека постава за текстил. Тркалезна пети. Флексибилно зацементирано дно. Поглавја брендирани од очни капаци. Chaps Crest ткаена етикета на јазик.

Им се допаѓа и на купувачите..