• Ново
Апстрактни Цвеќиња Виолетови И Жолти Честитки И Пликови од 8
zoom_in

Апстрактни Цвеќиња Виолетови И Жолти Честитки И Пликови од 8

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Печатени Честитки пакет од осум картички и осум соодветни пликови. Овие картички се празни внатре за да ја додадете вашата специјална белешка или специјален празничен поздрав. Картичките се печатат во нашиот објект во целосна боја на нашиот капак од 80 килограми или 216 ГСМ. Супер мазната завршница на белите картони навистина ги подобрува уметничките дела на картичката. Секоја картичка доаѓа со соодветен бел плик. Уметничкото дело на картичката е создадено од еден од нашите домашни или лиценцирани уметници. Карактеристики апстрактни Цвеќиња Виолетови И Жолти Честитки И Пликови Со 8 спецификации дизајн : Апстрактни Цвеќиња Виолетова И Жолта Тежина : 0,5 фунти-СКУ : ZX9 CRLT264353 Апстрактни Цвеќиња Виолетови И Жолти Честитки И Пликови - Пакет од 8.

Им се допаѓа и на купувачите..