• Ново
Доверливи честитки за црна хартија, црна loveубов, Денот на вineубените, повеќебојни, самоуверени
zoom_in

Доверливи честитки за црна хартија, црна loveубов, Денот на вineубените, повеќебојни, самоуверени

DEN 160.00

Износ
check Во продавницата.

Прославете ја loveубовта, инклузивноста, пријателството и повеќе со оваа честитка за црна хартија. Прославете го денот на црната loveубов или Денот на вineубените. Покажете го вашиот значаен друг, семејство, пријател или соработник колку неверојатно мислите дека се. Картата е отпечатена на акции за квалитетни картички и има врвови и украси со топла розова фолија. Предниот дел на картичката ги повикува посебните квалитети : kindубезни, самоуверени, lубовни, интелигентни, прекрасни и магични, внатрешната порака е "Вие сте неверојатни! Прославете ја црната loveубов. Прославете го Денот на вineубените. Квалитетна хартија. Големина на картичката 4,65 x 7. Раширете ја убовта.

Им се допаѓа и на купувачите..