• Ново
Твил Розова Сет На Хајбол Очила оз
zoom_in

Твил Розова Сет На Хајбол Очила оз

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Стаклени Садови, комплети од 4 се убаво врежани во класичен/модерен шевронен дезен и украсени Пастелен Моден Комплет Во боја од 4 Чаши Со Висока Топка/Ладилник направени во прекрасна Пастелно Розова боја. 14 мл капацитет. Само за миење раце.

Им се допаѓа и на купувачите..