• Ново
Контиго Шејк И Оди Фит Оз Електрично Зелено Шише За Шејкер Со Широка Уста и Капак Со Превртување
zoom_in

Контиго Шејк И Оди Фит Оз Електрично Зелено Шише За Шејкер Со Широка Уста и Капак Со Превртување

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Шишето Контиго Шејкер има уникатен дизајн со заоблено дно што го олеснува непречено мешање на протеински пијалоци и шејкови. Дизајниран за полесно мешање и чистење, неговиот дизајн комбинира атрактивнаesетика со удобни карактеристики за оние кои ја гледаат исхраната како начин на живот. Шишето има заоблено дно и пондерирана топка за шејкер која е паметно дизајнирана да работи заедно за да помогне во намалувањето на купчињата и таложењето што се вообичаени во другите шишиња. Шишето е 100 проценти отпорно на истекување се одликува со ознаки за јачина на звук за лесно мерење и удобна рачка за носење во движење. Шишето и капакот се машини за миење садови со врвна решетка безбедни за удобно, целосно чистење. Достапно во дизајни од 20 унци и 28 унци. Капак отпорен на истекување. Топката за мешалка за тежина помага во мешање на протеински пијалоци, шејкови и смути. Заобленото дно спречува грутки во прав и полесно се чисти. Топ-решетката машина за миење садови безбедно. Практична рачка за носење.

Им се допаѓа и на купувачите..