• Ново
Главните попрскувани крофни извајана кригла од земјени производи, 17., мулти-боја
zoom_in

Главните попрскувани крофни извајана кригла од земјени производи, 17., мулти-боја

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Нема подобро спарување од шолја кафе и крофна. Главните распрскувани крофни извајана кригла ги носи и двете вкусни работи заедно во оваа кригла во форма на крофна! Можете да пиете топло кафе од оваа 100% кригла со прибор за земја, но исто така можете да ја пополните оваа кригла со топол чај, разладен сок од портокал или кој било пијалок што го сакате да пиете со вашите крофни и појадок. Ако вашиот пијалок почне да станува малку младен, оваа кригла е безбедна да се стави во микробранова печка за да се загрее! Направете го вашето утринско шеќерно слатки главни мрежи, попрскана кригла. Оваа кригла е почит на совршеното спарување - кофе и крофни. Рачно насликани. Послужете до 17,92oz кафе, чај, топло чоколадо, сок или кој било пијалок. Машина за миење садови безбеден и микробранова безбедна. ВНИМАНИЕ! Може да стане жешко во микробранова печка. Бои : Мулти. Материјал : 100% земјени производи. Димензии на артикалот : 5.98 "x 4.21" x 4.21 ".

Им се допаѓа и на купувачите..