• Ново
Благословена Пеперутка Кригла-Ботаничка Виолетова Пеперутка Кафе кригла вemмија 17: 7, Библиски Стих Кригла За Жени И Мажи – Инспиративна Шолја За Кафе И Христијанск
zoom_in

Благословена Пеперутка Кригла-Ботаничка Виолетова Пеперутка Кафе кригла вemмија 17: 7, Библиски Стих Кригла За Жени И Мажи –

DEN 287.84

Износ
check Во продавницата.

Ботаничката Пеперутка Благослови Виолетова " Благословена " Кригла ќе ги воодушеви градинарите и љубителите на пеперутки. Одликувајќи се со уметничкото дело На Јапеејн Шаски со нејзините свежи ботанички производи украсени со елегантна калиграфија обликувана како "карт пошта" која служи како позадина за виолетова пеперутка со потпис. Задниот дел на криглата содржи линија На Светото Писмо Од 1мија 17 : 7.12 Мл. Капацитет 4 Инчен Висок Керамички Олово И Глазура Без Кадмиум Микробранова Печка И Машина За Миење Садови Безбеден Подарок-Кутија Произведена Во Кина 1 од 3 Во Стилска Колекција Уметност Од Јапеејн Шаски 13 фл оз капацитет. Керамички кафе кригла. Вклучена кутија за подароци.

Им се допаѓа и на купувачите..