• Ново
Напрена од зелена пластична забава, 108 54
zoom_in

Напрена од зелена пластична забава, 108 54

DEN 318.24

Износ
check Во продавницата.

Вашата маса ќе изгледа посвеж од кога и да било со нашата чаршава за нане зелена пластична забава. Овој трендовски нане зелена пластична чаршав мери 108 на 54 инчи и тоа е одличен начин да ја поставите вашата маса поставена за роденденска забава или друга прослава. Отпорен на вода е, така што нема да треба да се грижите дали има истурање. Купете го остатокот од нашата забава за нане за уште повеќе стил. 1 нане зелена пластична табела на табелата. Пластично нане зелено чаршав мери 108 "x 54". Одлично за роденденска забава или друга прослава.

Им се допаѓа и на купувачите..