• Ново
Американски Храброст Пластична Маса Покритие
zoom_in

Американски Храброст Пластична Маса Покритие

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Покријте ја вашата маса за забави Со Американска гордост Со Американскиот Капак На Масата За Храброст. Овој пластичен чаршав има димензии 54 инчи на 108 инчи и има голема и задолжена слика на Американското знаме. Оваа ставка се продава поединечно, затоа спарете ја со други предмети од американската колекција На Храброст за празничен допир во атмосферата на вашата забава. Американски Храброст Пластична Маса Покритие : 1 Американски Храброст Маса Покритие. Американскиот Храбар Чаршав е направен од пластика. Декорација на масата мери 54 "х 108". Прави исчисти бриз. За еднократна употреба.

Им се допаѓа и на купувачите..