• Ново
Мемфис Тигри Ветер Доказ Чадор
zoom_in

Мемфис Тигри Ветер Доказ Чадор

DEN 239.84

Износ
check Во продавницата.

Генијалниот нов чадор со технологија обратно отворено затворање! Во основа го свртевме традиционалниот чадор наопаку, и внатре кон надвор. Прави водоотпорен конус кога е затворен-целата влажност останува внатре, а не на вашиот под. Нцаа Мемфис Тигри Подобро Брела Ветер-Доказ Чадор.

Им се допаѓа и на купувачите..