• Ново
Ајкулата Евопе во. Јп во. Д ПЕ Лактот
zoom_in

Ајкулата Евопе во. Јп во. Д ПЕ Лактот

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Фитингот ЗА Шипки ОД Ајкула Е лесно да се инсталира, евтино решение за поврзување На ПЕКС Цевки. Фитинзи ЗА Шипки ОД АЈКУЛА СЕ компатибилни за дистрибуција на вода за пиење и хидронски апликации за греење. Овие ПЕКС фитинзи може да се користат со системот за стегање од нерѓосувачки челик или системот за прстен за стегање на бакар, и двете се продаваат одделно. Опсегот за монтирање НА Шипки ОД Ајкула нуди широк спектар на Фитинзи, Колектори, Вентили, прстени за стегање, прстени за стегање и алатки во различни големини за да ви помогне да го завршите вашиот следен водоводен проект.Бренд Име : Ајкула Под Бренд : Evopex Крајот 1 Дијаметар : 3/4 во. Крај 1 Тип : ПЕКС Крај 2 Дијаметар : 3/4 во. Крај 2 Тип : ПЕКС Тип На Производ : Лактот Притисни За Поврзување : Нема Максимален Притисок : 160 Psi Тип На Пакување : Торба Максимална Температура : 200 F Пакет Од 25 Бренд Име : Shark Bite Притисни За Поврзување : Нема Крај 1 Дијаметар : 3/4 во. Крај 1 Тип : ПЕКС Крај 2 Дијаметар : 3/4 во. Крај 2 Тип : ПЕКС Тип На Производ : Лактот Максимален Притисок : 160 Пси Максимална Температура : 200 степени. Тип на Пакување : ЗАВЕРЕН АНСИ ВО Кеса : Да Материјал : Пластика Просечна Содржина На Олово : Број Без Олово Во Пакет : 25 пк Пакет од 25. Оддел-ВОДОВОД/ГРЕЕЊЕ. mdse Class-PEX ФИТИНЗИ. prod Group - PEX ПРИТИСНИ ФИТИНЗИ ВО ТОРБА.

Им се допаѓа и на купувачите..