• Ново
Поветка на платформата Ричмонд со рамен панел за нозе и фиоки за урбани кревети во, повеќе бои и големини
zoom_in

Поветка на платформата Ричмонд со рамен панел за нозе и фиоки за урбани кревети во, повеќе бои и големини

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Спијте звук под модерна табла и над обилниот простор за складирање со креветот Ричмонд. Секој кревет доаѓа со еден сет од две фиоки со подвлечени. Сè уште треба повеќе складирање? Овие кревети можат да сместат до четири фиоки со дополнителни комплети продадени одделно. Подножјето на рамен панел ја подобрува класата. Еко-пријателско цврсто тврдо дрво со нетоксична завршница. Наменето за трајна издржливост. Вклучува две големи фиоки за изобилство на складирање што се лизга лесно на тркалата. Поддржано од комплетот за чистење на тврдо дрво, не е потребна фондација, душекот се продава одделно. Фиоките можат да бидат поставени од двете страни на креветот.

Им се допаѓа и на купувачите..