• Ново
ДЕЦМОДОД ЗЛАТНИ ПОЛИСТОН ОКТОПУС ТЕКСУДУРСКИ КАНДЕЛАБРА СО СТРАНИЦИ
zoom_in

ДЕЦМОДОД ЗЛАТНИ ПОЛИСТОН ОКТОПУС ТЕКСУДУРСКИ КАНДЕЛАБРА СО СТРАНИЦИ

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

ДЕЦМОД 3 држач за злато полистон октопод текстурирана канделабра со слотови за свеќи од пипала е уникатен додаток на вашиот стилски дом. Цени го уникатниот дизајн како акцент парче на конзола, мантија или трпезарија за да создадете расположено осветлување и елеганција во домот. Дизајнирано со почувствувани или гумени стопери во основата кои спречуваат гребење на мебел и врвови на маса, како и лизгање наоколу. Може да одржи 3 свеќи за светло, а не вклучени. Оваа ставка се испорачува во 1 картон. Полистон Канделабра прави одличен подарок за секоја пригода. Погодно само за употреба во затворен простор. Оваа ставка се испорачува целосно собрани на едно парче. Ова е единечен држач за свеќници во боја на злато. Крајбрежен стил. Инспирирани од блажена спокојство и привлечноста на морето, каде што смирувачките нијанси и природните текстури донесуваат без напор шарм во домот. Октопод Канделабра е направена од комбинација на полистон и метал, за здрав и лесен дизајн што ќе трае следните години. Современата сатен златна канделабра има луксузна, софистицирана завршница што носи допир на гламур во секоја просторија. Нашиот држач за свеќи од октопод е совршен за создавање топол, поканувачки амбиент во домот и е дизајниран да биде и функционален и стилски. Канделабра мери 5.4 L x 10,65 W x 5,55 H инчи и тежи 1,82 фунти. Канделабра во форма на октопод има реално текстурирано тело со пипала што држи 3 слотови за свеќи за светло. Избришете чиста со сува крпа. Прекрасно направена со обликуван полистон и метал, овој држач за свеќи со таблети обезбедува и издржливост и естетска привлечност. Крајбрежен стил. Decmode 3 Holder Gold Polystone Octopus текстурирана канделабра со слотови за свеќи од пипала прави совршен додаток на кој било дом.

Им се допаѓа и на купувачите..