• Ново
На Наизменична СТРУЈА Адаптер Полнач Компатибилен СО Hp Dv4-1130t dv4-1143t dv4-1160es Снабдување
zoom_in

На Наизменична СТРУЈА Адаптер Полнач Компатибилен СО Hp Dv4-1130t dv4-1143t dv4-1160es Снабдување

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

FITE На Ac / Dc Адаптер За Напојување Компатибилен Со HP dv4-1130tx dv4-1143tx dv4 - 1160es Splynotice : 1. Влез : 100-240 VAC 50/60 Hz Во Светот Напон Употреба Електрична МРЕЖА ПСУ; ве Молиме двојно потврдете го излезот и моделот# пред купување.Вклучен пакет : 1 x AC / Dc Полнач За Напојување Гаранција : 30 Дена Гаранција За Враќање На Парите / 60 Дена Бесплатна Размена Со Платена Етикета За Враќање / 180 Дена Во Секое Време Безгрижна Гаранција! / Само контактирајте не кога сакате за проблемот на производот, ние ќе се обидеме најдобро да го решиме вашиот проблем. ВЛЕЗ : 110-240 V AC. ДОЛЖИНА НА КАБЕЛОТ : должината на 8 стапки е доволно долга, нема потреба да се грижите за растојанието помеѓу штекерот и уредот. 2-ГОДИШНА ГАРАНЦИЈА : само контактирајте не во секое време кога сакате за проблемот на производот, ние ќе се обидеме најдобро да го решиме вашиот проблем. И ако предметот е дефектен додека користите во рок од 2 години, ве молиме контактирајте не, ние ќе замениме нов за вас и не треба да го враќате неисправниот. БЕЗБЕДЕН ЗА УПОТРЕБА : Доби СЕ сертификат со заштита од краток спој, заштита од прекумерна струја, заштита од прекумерен напон и заштита од преоптоварување, безбеден за употреба. ШИРОК КОМПАТИБИЛЕН : Полнач За Адаптер ЗА Напојување AC / DC Компатибилен со Hp Dv4-1130tx dv4-1143tx dv4-1160es Снабдување.

Им се допаѓа и на купувачите..