• Ново
Ленмар LBHP31AA - Лаптоп батерија-литиум јон-mah-црна-ЗА HP 65XX, 67XX; Елитебук 6930, 8440; Мобилен Тенок Клиент 4320; Пробук 64XX, 65XX
zoom_in

Ленмар LBHP31AA - Лаптоп батерија-литиум јон-mah-црна-ЗА HP 65XX, 67XX; Елитебук 6930, 8440; Мобилен Тенок Клиент 4320; Пробук

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Ленмар ЛБХП31АА - лаптоп батерија - Ли-Јон - 4400 Мах Клучни Карактеристики и Придобивки : Безбеден за воздушни пратки или секаков вид патување со авион. Батеријата не содржи "мемориски ефект" и може да се полни до 100% секој пат. Фабрички прегледани и двојно проверени при испорака за да се обезбеди оптимален квалитет. Не содржи опасни материи и ги исполнува прописите за електронска опрема.

Им се допаѓа и на купувачите..