• Ново
Спрингфилд Приклучок 9 Круг Алуминиум 2-3 8 Здраво-Ло База, Сатенска Завршница
zoom_in

Спрингфилд Приклучок 9 Круг Алуминиум 2-3 8 Здраво-Ло База, Сатенска Завршница

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Овие додатоци се одлични за опремување на вашиот брод! Спрингфилд Приклучок-Во 9 "Круг Алуминиум 2-3/8" Hi-Lo База, Сатен Заврши : за употреба со било 2-3/8 " Hi-Lo мислења. Брусен сатенски финиш. Алуминиум со висока јачина.

Им се допаѓа и на купувачите..