• Ново
Мојата куќа во Тексас, Медисон, светло бело врежани Божиќни чорапи, 21 “
zoom_in

Мојата куќа во Тексас, Медисон, светло бело врежани Божиќни чорапи, 21 “

DEN 479.84

Износ
check Во продавницата.

Додадете забавен поп текстура во вашата мантија со Божиќните чорапи на мојата куќа во Тексас, Медисон. Достапни во две бои, овие декоративни божиќни чорапи имаат врежани пол -точки на мека, кадифен ткаенина. Овие празнични чорапи се совршени за полнење со подароци, бонбони и други третирања за одмор на Божиќното утро. Секоја Божиќна порибување има јамка на врвот за да виси на каминот, скалите, полицата и многу повеќе. Овој сет за божиќни порибници совршено се координира со мојот здолниште за новогодишна елка во Тексас, Медисон (продадено одделно) .. Создадено од блогер и влијателен од дома, Ерин Вогелпохл, мојот декор на куќата во Тексас ја одразува модерната фарма куќа на Ерин и свеж стил на земја. Мојата куќа во Тексас, Медисон, светло бело врежани Божиќни чорапи, 21 "(2 брои) : Сет за божиќни пории со 2 парчиња пол. за полнење со подароци, бонбони и други третирања за празници. Врвна јамка за виси на камин, скали, полица и многу повеќе. Направено со полиестер врежана кадифен и полиестерски кратки купови кадифен ткаенина. Упатства за нега : Координати со мојот Тексас Куќа Медисон здолниште за новогодишно дрво (продадено одделно).

Им се допаѓа и на купувачите..