• Ново
Нортлајт 19.5 Црно-Црвено Везено Маче Мачка Божиќ Порибување
zoom_in

Нортлајт 19.5 Црно-Црвено Везено Маче Мачка Божиќ Порибување

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Дури и мачката треба да има свој чорап за да Го наполни Дедо Мраз. Порибувањето содржи маче мачка лице облечено во капа На Дедо мраз и јака на која пишува "Писе" со розово срце што виси. Овој чорап би бил совршен за љубителот на мачки во вашиот живот или дури и малечок кој ужива во милување животни. Карактеристики : Везено Божиќно порибување. Се одликува со црно-бела мачка со традиционална капа На Дедо мраз . Мачката носи јака со акцент на риба на која пишува "Писе" со висечко розово срце. Доаѓа подготвен за закачување на јамка од црвена ткаенина. Се препорачува само за внатрешна употреба . Инструкции за нега : место чиста само. Димензии : 19.5" висока х 9.75" широк . Материјал(и) : Полиестер Изложете ја вашата љубов Кон Божиќниот Чорап За Маче мачка што носи радост во вашиот декор. Везени акценти. Доаѓа Подготвен За Закачување.

Им се допаѓа и на купувачите..