• Ново
Машки и големи машка машка и голема машка машка шорцеви 9 inseam, до 3xl
zoom_in

Машки и големи машка машка и голема машка машка шорцеви 9 inseam, до 3xl

DEN 319.68

Износ
check Во продавницата.

Карго -шорцевите на Филедер не ја поминуваат лесната рута кога станува збор за функционалност. За реално, овие лоши момчиња имаат 4-насочно истегнување, ткаенина што се појавува во вода и корисен џеб за складирање на вашата микс за патеки и други најважни авантури. 86 % најлон/14 % спандекс. Машинско миење ладно; измијте со слични бои или одделно; Само нехлор кога е потребно; Сува суво ниско; Ниско железо; Не користете омекнувач на ткаенини. Земја на потекло : Увезен. Fit : Атлетски вклопување. 9 "Inseam. 4-насочен истегнат најлон ткаенина. Вода отвраќа.

Им се допаѓа и на купувачите..