• Ново
ФИЛТРИ Годишно Филтер За Воздух, 5-13-во
zoom_in

ФИЛТРИ Годишно Филтер За Воздух, 5-13-во

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Филтер за воздух, Тип На Филтер За Воздух - Надворешен Филтер За Воздух На Автомобилски Мотор, Круг На Дизајн На Филтер За Воздух, Само Елемент-Автомобилски Филтри Не, Висина 13 1/4 инчи, Ширина 5 7/8 инчи, Должина 13 1/4 инчи, Надвор Диа. 5 7/8 инфеатуристички Тип На Филтер за воздух-Автомобилска Индустрија : Дизајн На Филтер За Надворешен Воздух На Моторот : Само Заоблен Елемент-Автомобилски Филтри : Не Висина : 13 1/4 ширина : 5 7/8 должина : 13 1/4 надворешна Диа. : 5 7/8 вовклучува : А. Заптивка. : (1) Прикачен Опис/Посебни Карактеристики : Надворешен Елемент На Воздухот : Должина На Филтерот За Воздух (Права Жица) : 13 1/4 Во Типот На Предметот : Филтер за Воздух. Бренд : БОЛДВИН ФИЛТРИ. Производителот Дел Број : PA2767.

Им се допаѓа и на купувачите..