• Ново
Maidenform Comfort Comfort Comfuss Crush Беспрекорен лажички пулвер, стил SN1256
zoom_in

Maidenform Comfort Comfort Comfuss Crush Беспрекорен лажички пулвер, стил SN1256

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Maidenform Women Comfort Comfort Crush Беспрекорен лажички пуловер од калета, стил SN1256 формира за вас со безжична удобност. Конечно, поддршката што ви е потребна со удобноста што ја посакувате. Овој пуловер има широк опсег дизајниран да остане во место и супер мека ткаенина што се протега и се движи со вас. Толку удобно ќе заборавиш дека го носиш. Супер мека ткаенина што се протега и се движи со вас. Модерно деколте за лажичка. Широки ленти за удобност. Останете ставете бенд. Застани. Безжичен. Боја : Волшебна розова боја. Материјал за ткаенини : 83% најлон, 17% спандекс. Упатства за нега на ткаенини : Машинско миење ладно. Не-хлор белило кога е потребно. Tumble Dry Ship. Не железо . Земја на потекло : Кина.

Им се допаѓа и на купувачите..