• Ново
Jockey® Essentialsенски Seamfree® Eco бикини - пакет
zoom_in

Jockey® Essentialsенски Seamfree® Eco бикини - пакет

DEN 220.48

Износ
check Во продавницата.

Помалку е дефинитивно повеќе со Jockey® Essentials Seam Free® Eco бикини. Технологијата Seam Free® не значи копање, испакнатини, грутки или линии - само целата мазна мекост, цело време. Затегнатата, текстурална плетена е направена од рециклиран најлон, така што има помалку отпад за депониите, поголема удобност за вас. Широката лента за половината ја одржува таа добра, мазна работа што се одвива, а дишењето, плетениот памучен густ ви помага да се чувствувате поладно. Jockey® Essentialsенски Seamfree® Eco Bikini - 3 пакет со низок пораст и умерено покритие. Стручно изработена технологија Seamfree. Измазнување на половината. Памук густит. Направено со рециклиран најлон.

Им се допаѓа и на купувачите..