• Ново
Без граници женски непречен хипстер гаќички
zoom_in

Без граници женски непречен хипстер гаќички

DEN 254.08

Износ
check Во продавницата.

Изградете ги вашите основи додека ги одржувате удобно со гаќички од хипстер од без граници. Нежните и ласкави за беспрекорен изглед, овие женски беспрекорни гаќички за хипстер се изработени во мека ткаенина што е совршена за целодневно носење. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. покриеност : полна. Затворање : Стил на влечење. Карактеристики : еластична половината за дополнителна удобност; Беспрекорен дизајн. Беспрекорна хипстерска гаќичка од без граници.

Им се допаѓа и на купувачите..