• Ново
Бакуган Про, Тајните на стартерот за геоган поставени со Шартар Ултра, Бакуган и колекционерски картички за тргување
zoom_in

Бакуган Про, Тајните на стартерот за геоган поставени со Шартар Ултра, Бакуган и колекционерски картички за тргување

DEN 1279.84

Износ
check Во продавницата.

Започнете го вашето патување за да станете крајниот мајстор на Бакуган со сетот „Бакуган Про тајните“ на Геоган Стартер! Внатре во вашиот сет, ќе најдете 40 картички со прекрасна геоганска уметност со картички и три Бакуган - сè што ви треба за да започнете да ја играте играта со картички за трговија Бакуган! Unbox и превртете го десно во акција со вашиот нов жесток Бакуган (вклучени еден Бакуган Ултра и два Бакуган). Испратете го вашиот Бакуган што се врти и тие ќе се отворат, трансформирајќи се од Бакубалс во Бакуган подготвени за битка! Превртете го вашиот Бакуган Ултра за скок отворено баку-акција! Ослободете ја моќта на вашата акција, Ево, Херој и картички за флип игри. Плус, користете нови сили со картички за фузија и напојувајте го вашиот Бакуган со додатоци за баку-опрема (продадени одделно) кога играте картички Баку-опрема за време на тепачка! Со 40 картички за способности, шест бакукори и три картички за карактери што треба да ги користите, можете да ги преземете најдобрите тепачи наоколу! Сетот „Бакуган Про тајните на Геоган Стартер“ е совршен начин за секој навивач на Бакуган да започне или да додаде во нивната колекција - соберете ги сите (секој продаден одделно) и изградете ја крајната колекција на картички. Дали ќе станете крајниот мајстор на Бакуган? Вратете се во акција со тајните на сетот за стартување на Геоган! Unbox и Play : Најдете сè што ви треба за да се вклучите во тајните на сетот за стартување на Geogan! Прилагодете ја вашата палуба од 40 картички, а потоа упатете се во битка со 3 Бакуган и 6 Бакакори!. Се тркалаат за трансформација : превртете го вашиот Бакуган (вклучен 2) за поп отворено баку-акција! Превртете го вашиот Бакуган Ултра (вклучен) и ќе скокне отворено, собере бакукор и ќе ја открие својата моќ. Како се тркалаш?. Соберете, трговија, битка : Започнете ја вашата колекција Бакуган или додадете ја со трансформацијата Бакуган, картички за карактери, Бакакори и картички за способности од овој сет. Трговија со пријатели или одете во битка!. Сетот „Бакуган Про тајните на Геоган Стартер“ е одличен подарок за деца на возраст од 6 и повеќе години. Влезете во Баку-акција и донесете го светот на Бакуган (сега на Нетфликс)! . Вклучува : 1 Бакуган Ултра, 2 Бакуган, 6 Бакукори, 3 картички со карактери, 40 картички за способности, 1 правилник за игри со картички Бакуган, 1 инструкциски лист. ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Опасност за гушење - мали делови. Не за деца под 3 години.

Им се допаѓа и на купувачите..