• Ново
Практични Концепти Класични Акценти Бренди Овална Крајна Маса Со Полица, Бела
zoom_in

Практични Концепти Класични Акценти Бренди Овална Крајна Маса Со Полица, Бела

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Донесете нов живот во вашиот простор Со Класичните Акценти Бренди Овална Крајна Маса со Полица со Практични Концепти. Одликувајќи се со долна полица за дополнително складирање и прикажување. Класичната овална форма поврзана со вретените нозе му дава на ова парче неверојатен карактер. Изработено од цврсто дрво ова парче брзо ќе стане главен во вашиот дом. Достапно во повеќе завршетоци ова парче лесно ќе го надополни секој нов или постоечки декор. Достапно во Повеќе Завршетоци . Долна Полица За Дополнително Складирање и Прикажување . Вретени Нозе. Изработени Од Цврсто Дрво . Носи стил и функционалност дома . Брзо И Лесно Поставување. По капацитет на полица : 15 килограми. Вкупни димензии : 20.5"W x 15.25"d x 24.5" H. Бојата Може Малку Да Се Разликува поради Осветлувањето На Фотографијата или Приказот на Мониторите.

Им се допаѓа и на купувачите..