• Ново
Каролини Богатства Bb7889ds Saanen Коза Розова Проверка Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12x16, повеќебоен
zoom_in

Каролини Богатства Bb7889ds Saanen Коза Розова Проверка Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12x16, повеќебоен

DEN 527.84

Износ
check Во продавницата.

Каролини Богатства BB7889 DS1216 Saanen Коза Розова Проверка Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12x16, разнобојни Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци кој раса специфични Saanen Коза уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Внатрешни Или надворешни алуминиумски повеќебојни уметнички дела отпечатоци ќе додадат посебен шмек во вашата кујна, бања, влезна врата, канцеларија, надворешен двор, трем или кое било друго посебно место. Овие отпечатоци се мерат 12 инчи на 16 инчи и се печатат во целосна боја. Оваа ставка може да се стави надвор и ќе потрае директно сонце некое време пред да почне да бледне. 'Рѓа и Бледнее отпорни. Алуминиумски Принт Со Црно Висечко Јаже. Аглите се заоблени за безбедност. Задниот дел на печатењето е четкана сребрена боја. Ова е лесен принт и лесно може да се закачи со речиси секој клинец или завртка. Овој Метален Принт е од каролини Богатства Фарма Животни категорија на производи. Печатени Алуминиум Целосна Боја Печатење.

Им се допаѓа и на купувачите..