• Ново
Светла започнува 2-во-ролери играчка за притискање, на возраст од неколку месеци +
zoom_in

Светла започнува 2-во-ролери играчка за притискање, на возраст од неколку месеци +

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Добијте ја топката да се забавува со забавата со светлиот почеток 2-во-1 ролери играчка. Со штракачка топка во ролерот, секој клик на кликнување на оваа играчка со притискање ќе има бебе да се тркала со смеа. Рачката со лесна зафат го олеснува бебето да преземе големи чекори кон одење! Пред вашето дете да може да се замоли, одвојниот Обал ја прави необично забавната играчка за штрајк за играње на подот. Подготвени, постави, рол! Извлечете ја смеата!. 2-во-1 : Притиснете играчка и штракаат. Одвојниот дизајн расте со бебе. Материјалот за потпис на Обал е лесен за грабнување. Забавни звуци поттикнуваат одење.

Им се допаѓа и на купувачите..