• Ново
Ножеви за ножеви 2 и 1,38 џеб нож
zoom_in

Ножеви за ножеви 2 и 1,38 џеб нож

DEN 799.84

Износ
check Во продавницата.

Buck Nires 0375 BKSWM е квинтесенцијално класичен, мулти-сечил џеб нож. Со црни страни на пакауд, оригинални никел сребрени врвови и лого на ножеви во никел сребро, тоа е убав џебен нож што го надминува традиционалниот изглед. Со градежништвото и месинг -облоги, добро е изработено, со цврсти материјали и градежништво. Повеќе сечила обезбедуваат целосна мерка на разноврсност, а секое сечило има изрез на ноктите „кратко влечење“ за леснотија на отворање. ? Забодени, пакауд страни? Популарни форми на сечилото за различни задачи? Месинг облоги, градба на занитки за издржливост? 420 J2 лопати од не'рѓосувачки челик? Никел сребрени засилувачи? Засекогаш гаранција.

Им се допаѓа и на купувачите..