• Ново
Еспалма Боја Поп Текстура 6-Парчиња Памучна Крпа Сет, 27 54
zoom_in

Еспалма Боја Поп Текстура 6-Парчиња Памучна Крпа Сет, 27 54

DEN 407.84

Износ
check Во продавницата.

Бојата Поп 100% памучни 6-парче пешкир бои комплимент секој декор направен од мека, текстура. Разнобојна разиграна шема достапна во 4 бои : Мандарина, Аква, Океан и Пареа. Овие крпи се меки, но ќе станат уште помеки со секое перење./п> Боја Поп 100% Памук 6-Парче Пешкир во собата; тешка тежина 100% Чешлани памук. Машина за перење; . Вклучува 2 Бања, 2 Рака, 2 Миење. Големина : бања : 27" х 54", Рака : 16" х 28", Миење : 13" х 13".

Им се допаѓа и на купувачите..