• Ново
Риџид Замена Машина Тркало Црна
zoom_in

Риџид Замена Машина Тркало Црна

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Овие тркала се прецизно обработени од челик со висок степен. Дизајниран за долг живот и максимална точност на сечење. Замена Машина Тркала за 101 и 104 Цевки Машина. Замена машина тркало. Замена машина тркала за 101 и 104 цевки машина. Користете со 101 и 104 секачи за цевки. Риџид целосна доживотна гаранција.

Им се допаѓа и на купувачите..